KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13835126
*
nr 1383 5126
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Polen, Signerad. Akvarell, 33x33 cm, yttermått inklusive ram: 44x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 mars 2021
kl 20:20:53
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/3 07:08:59
1
100 kr
8/3 10:49:37
2
150 kr
8/3 20:12:50
1
Vinnande bud
8/3 20:15:53
2
250 kr
8/3 20:15:53
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller poland polen polish polsk vattenfärg
-
1005 Akvarell
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, akvar..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:01
-
1008 Akvarell
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:06
-
6193 Akvarell
I W Sweeting. Signerad, daterad 1880, landskap med..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:57
-
6195 Akvarell
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, stilleben. Ak..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:02
-
5086 Akvareller
3 st, R Chazarian, Studio Teheran 1950-tal, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:06
-
5376 Blandteknik
2 st, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerade HZ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:25
*
Akvarell
Läs om budbetjänten
nr 1383 5126
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Polen, Signerad. Akvarell, 33x33 cm, yttermått inklusive ram: 44x44 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 8 mars 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
5/3 07:08:59 | 1 | 100 kr |
8/3 10:49:37 | 2 | 150 kr |
8/3 20:12:50 | 1 | Vinnande bud |
8/3 20:15:53 | 2 | 250 kr |
8/3 20:15:53 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller poland polen polish polsk vattenfärg
-
1005 Akvarell
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, akvar..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:01 -
1008 Akvarell
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:06 -
6193 Akvarell
I W Sweeting. Signerad, daterad 1880, landskap med..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:57
-
6195 Akvarell
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, stilleben. Ak..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:02 -
5086 Akvareller
3 st, R Chazarian, Studio Teheran 1950-tal, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:06 -
5376 Blandteknik
2 st, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerade HZ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:25